انواع رولبرینگ SKF و محبوبیت های آن

 خرید رولبرینگ SKF جز یاتاقان های صنعتی به حساب می آیند. برند مورد نظر یکی از پرطرفدارترین برندهای جهانی در زمینه تولید انواع یاتاقان های صنعتی می باشد. شرکت بنیاد بیرینگ  نیز چندین سال است که انواع مدل های مختلف رولبرینگ و بلبرینگ های SKF را با گارانتی و اصالت کالا به فروش می رساند هم چنین دارای انواع زنجیر صنعتی، نوار نقاله، نخ نسوز و روغن صنعتی و غیره است.

رولبرینگ ها در صنایع کاربرد زیادی دارند و این کلمه از ترکیب دو کلمه رول و برینگ تشکیل می شود. رول همان قسمت غلتکی را می گویند و برینگ نیز همان یاتاقان می باشد. رولبرینگ SKF می تواند بارهای بیشتری را نسبت به دیگر رولبرینگ ها و حتی انواع فروش بلبرینگ ها تحمل کند و همین عامل باعث محبوبیت این برند در بین جهانیان شده است.

شرکت اس کا اف:

شرکت SKF با هدف بهبود صنعت پا به میادین گذاشته است و از زمان تاسیس یعنی 1907 میلادی تا به الان توانسته است مشتریان زیادی را بدست آورد. علت اصلی محبوبیت آن، توجه به خواسته های مشتریان بوده است. انواع رولبرینگ SKF در همان ابتدای تاسیس با فروش فوق العاده بالایی شروع شد و از آن زمان تا به امروز فروش آن در هر سال رشد چشمگیری را شاهد می باشد.

این شرکت بزرگ دارای تولیدات زیادی می باشد. انواع مدل های بلبرینگ و رولبرینگ SKF نسبت به دیگر محصولات آن درصد ناچیزی را شامل می شود. علاوه بر یاتاقان های صنعتی این شرکت دارای محصولات متنوع دیگری نیز می باشد که می توان به: ساخت انواع گریس ها از نوع نسوز و غیر نسوز، انواع مختلف روان کننده های صنعتی با درجه ویسکوزیته مختلف، ساخت دستگاه های انتقال برق، ساخت انواع موتورها از نوع مغناطیس دائم با آهنربا و … اشاره کرد.

شرکت اس کا اف دارای 45 هزار کارمند در تمامی نقاط دنیا می باشد و یکی از مهمترین قطب های صنعتی در کشور سوئد می باشد.

رولبرینگ SKF

 خرید رولبرینگ SKF و انواع دسته های آن

تمامی رولبرینگ های ساخته شده توسط شرکت های مختلف بر اساس یک قانون کار می کنند و همگی آنها باعث تولید یک حرکت کاملا نسبی در میان دو قطعه خواهند شد که نتیجه آن تولید یک حرکت خطی بین قطعه و رول خواهد شد.

اگر رولبرینگی از این تعریف تجاوز کند دیگر رولبرینگ نخواهد بود. رولبرینگ SKF به دلیل محبوبیت بالای آن دارای مدل های بینهایت بالایی بوده که هر یک مشخصه مربوط به خود را دارا می باشد.

 خرید رولبرینگ SKF نوع مخروطی

یکی از نمونه های بسیار کاربردی در صنایع های مهم هر کشوری استفاده از رولبرینگ SKF نوع مخروطی می باشد. زیرا تحمل پذیری بار آن در جهت شعاعی بسیار مناسب بوده و برای افزایش قدرت آن می توان زاویه شیب مخروط در رینگ را از 10 تا 30 درجه تغییر داد.

همین عامل باعث شده است تا این رولبرینگ به راحتی در دستگاه نصب شده و کارایی مناسبی داشته باشد. زیرا تولید اصطکاک در آن با توجه به زاویه مناسب بسیار کم بوده و تولید گرما نخواهد کرد. همچنین از ساییده شدن در امان بوده و تولید صدا هم نخواهد داشت.

خرید رولبرینگ سوزنی SKF

به دلیل افزایش سرعت در تولید محصولات و همچنین فروش بیشتر آن، برخی از دستگاه ها نیازمند سرعت بالا می باشند. استفاده از رولبرینگ SKF سوزنی برای این دسته از ماشین آلات به دلیل تولید سرعت بالا توصیه می شوند. وجود سرعت بالا در این رولبرینگ ها به سوزنهای موجود در این لغزنده ها بر می گردد.

هر چقدر تعداد سوزن در آن بالا باشد، قطعا میزان حرکت و مانور دهی آن بالا خواهد بود. اما عیبی که اکثر رولبرینگ های سوزنی دارند این است که به دلیل تنش بالا بین سوزن ها و رینگ، گرمای تولیدی و اصطکاک در درون رولبرینگ افزایش می یابد.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *