بلبرینگ ارزان در تهران

بلبرینگ ارزان در تهران

برای خرید بلبرینگ ارزان در تهران معمولا به راحتی نمی توان آنها را پیدا نمود زیرا که بلبرینگ ها به دلیل کاربرد گسترده ای که در صنعت دارند باید دارای کیفیتی بالا باشند. از این رو‌ جنس موجود با کیفیت بالا را سخت می توان به قیمت ارزان خریداری نمود. از طرفی بسیاری از این قطعات به صورت ارزان قیمت در بازار موجود می باشند اما فاقد کیفیت مورد نظر هستند. خوشبختانه شرکت ما به دلیل اینکه قصد در جلب رضایت شما عزیزان دارد تمامی بلبرینگ ها را در کیفیتی بالا و در قیمتی مناسب به فروش می رساند تا از خرید آنها به صورت آنلاین نیز بهره مند گردید.

برخی از بلبرینگ های چینی با وجود قیمت پایین، کیفیت بالایی دارند. برای کسب اطلاعات در مورد بلبرینگ ها و نحوه کار آنها با ما همراه باشید.

قیمت خرید بلبرینگ ارزان در تهران چگونه است؟

این قطعات در برند های مختلفی تولید می شوند. برند های چینی در میان انواع دیگر دارای قیمت پایین تری هستند. برای اطلاع از برند های با کیفیت چینی و مشاهده قیمت های آنها به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

طرز کار خرید بلبرینگ چگونه است؟

در این قطعات بار از لایه خارجی به گوی ها و از گوی ها به لایه داخلی منتقل می شود.

گوی ها به علت داشتن ساختار کروی، نقطه تماس کوچکی با لایه های درونی و بیرونی دارند و به همین علت بسیار نرم حرکت می کنند.

علاوه بر آن به علت کوچک بودن محل تماسشان با یکدیگر، در صورت وارد شدن فشار بیش از حد به ساچمه ها شکل آنها تغییر می کند و یا خرد می شوند. در اینگونه موارد باید از رولبرینگ ها استفاده کرد.

فرض کنید خودروی شما چرخ های استوانه ای همانند چرخ های تانک داشته باشد. در این مورد با افزایش سطح تماس چرخ با زمین اصطکاک نیز افزایش می یابد. با بالا رفتن اصطکاک، سرعت حرکت چرخ کاهش می آید.

در رولبرینگ نیز شاهد چنین فرایندی هستیم. در نتیجه سرعت حرکت بلبرینگ از رولبرینگ بیشتر است.

در مواردی که ممکن است بر اثر فشار زیاد وارد بر بلبرینگ ساچمه های داخل آن خرد شوند، بلبرینگ هایی که دارای ساچمه های گرد تخته ای هستند مورد استفاده قرار می گیرند. به این قطعات بلبرینگ غلتکی می گویند.

به انواعی از آنها که غلتک  نازکی دارند، یاتاقان سوزنی گفته می شود.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *