فروش بلبرینگ خطی

فروش بلبرینگ خطی

ر این مقاله می خواهیم درباره ی فروش بلبرینگ خطی و برخی دیگر از ویژگی های آن اطلاعاتی را در اختیار شما خریداران قرار دهیم .
خرید بلبرینگ خطی یا یاتاقان خطی حرکتی است که برای ارائه حرکت آزاد در یک جهت طراحی شده است.
انواع مختلفی از بلبرینگهای حرکت خطی مختلف وجود دارد.
بلبرینگ خطی یکی از مهم ترین قطعات در صنعت می باشد. با استفاده از بلبرینگ خطی حرکت محصولات در جهت رفت و برگشت امکان پذیر می گردد.
استفاده از تجهیزات و ابزار آلات کوچک و مهم در صنایع بزرگ نقشی اساسی در تعیین هزینه داشته و می توانند کیفیت محصولات تولید شده را تضمین نمایند.
یکی از این تجهیزات بلبرینگ خطی می باشد .

یکی از مهم ترین بلبرینگ خطی شامل بلبرینگ زیر می باشد :

خرید بلبرینگ خطی هیدرواستاتیک یا هوایی

هنگامی که دقت های بسیار بالا و یا عملکردهای بی صدا و آرام مد نظر باشد، معمولاً راهنماهای خطی ای که هیچ گونه تماس مکانیکی بین قطعات آن ها نباشد، انتخاب می­ شوند.

در این نوع از بلبرینگ های خطی با استفاده از فشار سیال اعمال شده بین دو سطح متحرک، یکی از آن ها به صورت شناور در می آید. بسته به سیال استفاده شده و میزان فشار آن، این یاتاقان ها به ۲ دسته هیدرواستاتیک و هوایی تقسیم بندی می شوند.

اگرچه این یاتاقان ها برای موارد خاص، بسیار سودمند هستند ولی معمولا پرهزینه هستند و تولید آن ها نیز مشکل است. همچنین بکار بردن آن ها نیازمند لوازم جانبی گران قیمت است.

قسمت های تشکیل دهنده خرید بلبرینگ خطی چگونه است؟

بلبرینگ های خطی در دو گروه اصلی بلبرینگ های خطی ساده و بلبرینگ های خطی شیاردار قابل تقسیم بندی هستند که اجزاء سازنده هر دو یکسان است و تفاوت آن ها در وجود یک جزء اضافه در ساختار بلبرینگ های خطی شیاردار است.
بلبرینگ ها یکی از مهم ترین اجزاء مکانیکی مورد استفاده در بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی هستند.

ما بلبرینگ ها را عموما به عنوان ابزارهایی که در برقراری حرکت های دورانی دارای کاربرد هستند می شناسیم.

اما دسته ای از بلبرینگ ها نیز وجود دارند که از آن ها در شکل دهی حرکت های خطی همچون حرکت رفت و برگشتی شافت ها و موارد این چنینی استفاده می شود.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *