قيمت روز بلبرينگ

قيمت روز بلبرينگ

قيمت روز بلبرينگ به عامل هاي گوناگوني بستگي دارد يكي از مهم ترین آنها برند توليدشده است, كه بسيار حائز اهميت است و تاثيرمستقيم بر قيمت آن دارد. عامل ديگر سايز آن است كه در ابعاد بسيار كوچك به دليل دقت بالا در ساخت و در ابعاد بزرگ به دليل استفاده از متريال بيشتر برقيمت آن افزوده ميشود.

عواملی که باعث نوسان در قيمت روز خرید بلبرينگ می شود

از ديگر عوامل وابسته به قيمت بلبرینگ, این است که در کدام صنعت استفاده می شوند و جزو کدام بلبرینگ ها هستند: بلبرينگ هاي صنعتي ، كشاورزي، ماشيني، بلبرينگ صنايع نفت و گاز پتروشيمي ، بلبرينگ سوزني و خطي ، بلبرينگ صنايع غذايي ، بلبرينگ حمل و نقل …
در هريك از اين بخش ها انتخاب نوع بلبرينگ به يكسري عوامل بستگي دارد كه بر قيمت آن هم تاثيرگذار است .

 1. نوع بار اعمال شده : بارشعاعي،محوري، تلفيقي.
 2. سرعت زاويه اي ى دوراني: سرعت دوران بالا،سرعت دوران پايين .
 3. .شرايط محيطي: ساحلي، مرطوب ، خشك ، داراي گردوغبار.
 4. فضايی که توسط بلبرينگ اشغال می شود: فضاي محدود، فضاي گسترده.

علاوه بر مواردذكرشده براي اطلاع از قيمت بلبرينگ مواردي مثل موجودي انبار، قيمت لحظه اي ارز نيزحائز اهميت است .
براي مثال بلبرينگ هاي چيني ، بلبرينگ هاي ژاپني، بلبرينگ هايي از برند معروف SKFوFAG باهم متفاوت هستند شما مي توانيد قبل از خريد با مشاوران فني فيدارگستر مشورت كنيد و يا مشخصات هركدام را در وب سايت ما مشاهده كنيد . همراه ما باشيد براي بررسي انواع ديگر از بلبرينگ ها كه البته جزو پرمصرف ترين ها هم هستند.

پرمصرف ترين خرید بلبرینگ ها

 1. خرید بلبرينگ شيارعميق: به نظر مي رسد كه اين بلبرينگ محبوب ترين و پرفروش ترين نوع بلبرينگ در ميان مصرف كنندگان است كه ظاهري ساده دارد اين محصول توسط شركت هايي با برند هايي مختلف توليد ميشود .
 2. بلبرينگ خودتنظيم: اين نوع از بلبرينگ از شركت SKF توليد شده است و با ورود آن به بازار ،فروش بالايي به خود اختصاص داد. معمولا براي كار هاي خاص مانند تنظيم نا همراستايي شفت .
  پس از آن برند هاي ديگر شروع به توليد از اين نوع بلبرينگ يعني بلبرينگ خود تنظيم كردند كه ميتوان گفت آن ها هم از كيفيت خوبي برخورد دارند.
 3. بلبرينگ تماس زاويه اي: بلبرينگ تماس زاويه اي انواع مختلفي دارد اگر بخواهيم به كاربرد آن بپردازيم بايد بگويم همان طور كه از اسمش پيداست به صورت شعاعي و هم به صورت محوري قادر است بار هاي اعمال شده را تحمل كند .
  اين مدل از بلبرينگ ، كاربرد كمتري دارد و البته كه مشتريان مربوط به خودش را هم دارد و اغلب فروش آن نسبتا كمتر از ساير محصولات است. براي برسي انواع بلبرينگ تماس زاويه اي ميتوان به تماس زاويه با چهار نقطه تماس ، در يك رديف و در دو رديف اشاره كرد .
  بلبرينگ كف گرد:به دسته ي چهارم از بلبرينگ ها رسيديم اين بلبرينگ نباید به هيچ عنوان براي مواردي كه تحت تاثير نيروي شعاعي قرار دارند استفاده شود چرا كه اين نوع ، برای نيرو هاي محوري طراحي شده است.
برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *