قیمت بلبرینگ سوزنی

قیمت بلبرینگ سوزنی

خرید بلبرینگ سوزنی یکی از انواع بلبرینگ های مورد استفاده در صنایع بوده که قسمت لغزنده آن به جای ساچمه دارای سوزن می باشد. قیمت بلبرینگ سوزنی به عوامل زیادی بستگی دارد و می توان به جنس مواد بکار رفته در آن، تعداد سوزن، ابعاد سوزن، برند و شرکت تولید کننده اشاره کرد.

عوامل مهم دیگر در قیمت بلبرینگ سوزنی

هزینه و قیمت تمام شده برای  خرید بلبرینگ سوزنی به عوامل زیادی بستگی دارد. از مهمترین این عوامل می توان به: جنس مواد بکار رفته در ساخت بلبرینگ، طراحی های رینگ و لغزنده، تعداد لغزنده ها، نوع سوزن بکار رفته از نظر ابعادی، برند و شرکت سازنده آن اشاره کرد.

اما در این بین شرکت سازنده و برند آن نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت تمام شده در بلبرینگ سوزنی دارد. هر چقدر میزان فروش یک شرکت نسبت به دیگر شرکت ها بیشتر باشد و تعداد سفارشات و صادرات آن بالاتر برود، آن برند مطرح می شود.
در واقع تمامی طراحی های بهینه به همراه بالا بردن کیفیت قطعه تولید شده، به طور مستقیم به برند آن شرکت مربوط خواهد شد و باعث افزایش فروش آن به دیگر کشور ها می شود.

همین عامل برای افزایش قیمت خرید بلبرینگ سوزنی و دیگر بلبرینگ ها کافی است. اما خرید عمده محصولات با تخفیف های زیادی همراه بوده و قیمت بلبرینگ را کاهش خواهد داد. از مهمترین برندهای مطرح در ساخت انواع مختلف بلبرینگ سوزنی با کیفیت می توان به: SKF، FAG، NSK، NACHI، NTN، KOYO اشاره کرد. در ادامه مقاله قصد داریم در مورد هر یک از برندها و محصولات تولیدی آنها کمی صحبت کنیم.

بلبرینگ سوزنی

بلبرینگ سوزنی یکی از انواع بلبرینگ های مورد استفاده در صنایع بوده که قسمت لغزنده آن به جای ساچمه دارای سوزن می باشد. سوزن در برابر ساچمه های گرد، هم شکل ظاهری متفاوتی دارد و هم قدرت تحمل پذیری بار آنها با یکدیگر فرق می کند. سوزن ها در واقع همان استوانه هایی هستند که قطر سطح مقطع دایره ای آنها به شدت کوچک شده باشد، به طور استاندارد اکثر شرکت های مطرح و برند دنیا میزان قطر را به طول استوانه دست کم نسبت یک به چهار را در نظر می گیرند.

استفاده از بلبرینگ سوزنی باعث افزایش مقاومت بلبرینگ در برابر فشارهای وارده بر آن شده و می تواند انتقال قدرت را با اصطکاک بسیار کم در بین قطعات مورد نظر اجرایی کند.

از دیگر مزیت های استفاده از این قطعه می توان به جایگذاری آن در بین قطعات و ماشین آلات اشاره کرد که نیاز به فضای بسیار کمی برای نصب دارد.

وجود سوزن های با قطر کمتر و همچنین تعداد زیاد آن در داخل  رینگ بلبرینگ سوزنی، باعث افزایش سرعت عملکرد کار شده و همین عامل باعث افزایش بیشتر اصطکاک و تولید گرما بیشتر در بین قطعات مختلف خواهد شد. عموما قیمت های خرید بلبرینگ سوزنی با توجه به همین عوامل دارای نوسانات زیادی می باشد.

در صورتی که اطلاعات کمی در مورد خرید بلبرینگ سوزنی و قیمت های آن دارید حتما با کارشناسان مجرب ما از طریق شماره تماس، تلگرام و ایمیل در تماس باشید.

 

بلبرینگ سوزنی SKF

برند SKF یکی از شناخته شده ترین برندها در حوزه تولید انواع مختلف بلبرینگ و رولبرینگ در دنیا می باشد. این شرکت در کشور سوئد قرار داشته و از سال 1907 میلادی تاسیس شده است.

تعداد کارخانجات این شرکت بزرگ به بیش از 100 عدد رسیده است و در بیش از 130 کشور دنیا دارای نمایندگی فعال می باشد. ظرافت در طراحی، استفاده از مواد با کیفیت، ایجاد روش های مدرن در ساخت قطعات، استفاده از دستگاه های پیشرفته به منظور صحت سنجی قطعات صنعتی و همچنین رعایت استانداردهای مختلف بین المللی در ساخت انواع یاتاقان های صنعتی باعث پیشرفت این شرکت شده است.

شرکت SKF قادر است بلبرینگ سوزنی با قطر سوزن در حد چند میلیمتر را بسازد که به هیچ وجه دچار آسیب دیدگی در حین کار نشود. از شرکت هایی که در دل شرکت بزرگ SKF مشغول به کار هستند می توان به: CR و RFT S.P.A اشاره کرد. وجود چنین قطعاتی با این ظرافت و بازدهی بالا قطعا قیمت بیشتری خواهد داشت ولی شما را از داشتن بلبرینگ های دیگر بی نیاز خواهد کرد.

بلبرینگ سوزنی FAG

یکی دیگر از برندهای مطرح در دنیا در ساخت انواع بلبرینگ سوزنی می توان به برند FAG اشاره کرد. در کنار اف آ گ، برند دیگری به اسم بلبرینگ INA هم وجود دارد که هر دو آلمانی می باشند و زیر مجموعه شرکت بزرگ شفلر به حساب می آیند. استفاده از فناوری های روز دنیا در ساخت انواع قطعات صنعتی در این شرکت باعث محبوبیت آن در بین عموم افراد در داخل و خارج از کشور آلمان شده است.

وجود دستگاه های پیشرفته در ساخت این قطعات باعث کاهش هزینه در ساخت شده و توانسته است مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کند. در مجموع به دلیل کیفیت بسیار بالا و همچنین دوام خوب آن در حین کار و مطرح شدن این برند، قیمت محصولات FAG کمی زیاد می باشد.

برندهای مطرح دیگری نیز وجود دارند که محصولات آن ها بسیار قدرتمند و با دوام بوده و قیمت به نسبت کمتری در مقابل مارک های FAG و بلبرینگ SKF دارند، مثل بلبرینگ KOYO و NSK ژاپن می باشد.

بر فرض مثال شرکت بزرگ KOYO توانسته است بلبرینگ های بسیار قدرتمندی را با قطر لغزنده 1 میلی متر تولید کند که توانایی تحمل پذیری بار بسیار فوق العاده ای دارد و قیمت آن نیز بسیار مطلوب می باشد.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *