بهترین مارک بلبرینگ را بشناسید

بهترین مارک بلبرینگ را بشناسید

بدون تردید و در اکثر موراد هنگامی که قصد خرید قطعات صنعتی و تجهیزات دوار مانند بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان ها را داریم همواره به دنبال خرید بهترین مارک (برند) هستیم و انتظار داریم تا با خرید بهترین مارک بلبرینگ هزینه های ثانویه را کاهش دهیم و از خرابی ها زود هنگام بلبرینگ ها جلوگیری کنیم.اگر شما هم قصد خرید بیرینگ دارید و به دنبال بهترین و باکیفیت ترین مارک بلبرینگ هستید و نمیدانید کدام برند از بقیه مارک ها بهتر است پیشنهاد میکنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب در نظر داریم تا به پر تکرار ترین پرسش ها در این حوزه نظیر سوالات زیر پاسخ دهیم.

 1. بهترین مارک بلبرینگ چیست؟
 2. کدام مارک بلبرینگ از دیگر برند ها با کیفیت تر است؟
 3. آیا میتوان گفت فلان مارک بلبرینگ بهترین برند در جهان است؟
 4. بهترین مارک بلبرینگ در ایران چیست؟

بهترین مارک بلبرینگ چیست؟

امروزه حضور بیرینگ (بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان) ها در بسیاری از کاربرد های عام و خاص به قدری افزایش پیدا کرده است که دیگر تعداد کارخانه ها و شرکت های تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ قابل شمارش نیست و محدود به یک یا چند کشور خاص نمی باشد.در واقع برای پاسخ به این پرسش که بهترین مارک بلبرینگ چیه؟ ابتدا باید کمی با کشور های تولید کننده این قطعه صنعتی و پر تکرار ترین مارک ها آشنا شویم.

 

چه کشور هایی قادر به تولید بلبرینگ هستند؟

امروزه بسیاری از کشور های پیشرفته صنعتی قادر به تولید بیرینگ ها هستند و دیگر نمیتوان گفت تولید بلبرینگ و رولبرینگ مخصوص و در انحصار چند کشور خاص قرار دارد.اما اگر خواهیم محصولات چند کشور تولید کننده بلبرینگ را که در ایران وجود دارند و قابل خرید و فروش هستند را معرفی کنیم میتوانیم به لیست زیر اشاره کنیم.

 1. آمریکا
 2. آنگلستان
 3. آلمان
 4. فرانسه
 5. سوئد
 6. اتریش
 7. ژاپن
 8. لهستان
 9. جمهوری چک
 10. روسیه
 11. ترکیه
 12. چین
برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *