بلبرینگ شیار عمیق zwz

بلبرینگ شیار عمیق از جمله پر مصرف ترین بلبرینگ صنعتی و ماشینی می باشد جنس آنها استیل سخت می باشد. بلبرینگ های شیار عمیق به خوبی می توانند بار های شعاعی،محوری و ترکیبی را تحمل کنند.
این بلبرینگ ها به صنعت خاصی تعلق ندارند و تقریبا در تمام صنعت های جهان از قبیل خودرویی ، کارخانجات ، لوازم خانگی ، موتور سیکلت و … کاربرد دارند. از مهم ترین خصوصیت این بلبرینگ ها میتوان به بی صدا بودن انها اشاره کرد. آنها بسیار مقاوم اند و به همین علت دارای عمر طولانی می باشند.

بلبرینگ های شیار عمیق در 3 نوع 2RS – ZZ و ساده یافت میشوند. مدل اول 2RS به این صورت است که بلبرینگ دارای دو واشر پلاستیکی است. در مدل بعدی ZZ بلبرینگ دارای دو واشر فلزی بوده وو در مدل آخر که مدل ساده می باشد، واشری وجود ندارد. فروش بلبرینگ شیار عمیق zwz

بلبرینگ های شیار عمیق با کاسه نمد و بدون کاسه نمد هستند و بسته به نوع استفاده طراحی و تولید می شوند. روانکاری این نوع بلبرینگ گریس نسوز می باشد.

جالب است بدانید برخی از این بلبرینگ ها دارای شیار عمیق تری می باشند تا بتوانند ساچمه های بیشتری را در خود جای دهند. بلبرینگ شیار عمیق ZWZ در دو نوع تک ردیفه و دوردیفه طراحی و تولید میگردند. جنس قفسه های بلبرینگ های شیار عمیق اصولا از جنس برنج ، فولاد، فیبر یا در برخی مواقع از سرامیک میباشد. خرید بلبرینگ شیار عمیق zwz

بلبرینگ شیار عمیق zwz