محصولات zwz

برند ZWZ در کنار تولید بلبرینگ و رولبرینگ، محصولاتی دیگر مانند انواع روانکار ها، انواع باتری ها، قطعات خودرو و قطعات موتور سیکلت نیز تولید می کند؛ تا به اینجا می توان گفت برند ZWZ یک برند موفق در زمینه تولید طیف گسترده ای از محصولات است. این شرکت با تولید قطعات متنوع دیگر در کنار بلبرینگ و هم چنین قیمت بلبرینگ ZWZ که بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است، توانسته از محبوبیت زیادی برخوردار شود.

کارایی و کیفیت خوب تمامی محصولات نیز از دیگر ویژگی های این برند می باشد. بلبرینگ ZWZ تنها برای مصارف خودروی سواری نمی باشند و این شرکت بلبرینگ هایی برای استفاده در توربین ها، کامیون ها، کامیونت ها و ماشین افزار ها نیز تولید می کند. شرکت تولیدی بلبرینگ ZWZ توانایی تولید ماهانه ۸۰۰ هزار بلبرینگ با بالاترین کیفیت یعنی با سطح کیفی ISO P۲ را با استفاده از به روز ترین و مجهز ترین دستگاه های آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و سوئدی خود دارد.

پس اگر شما قصد خرید بلبرینگ هایی با کیفیتی خوب و طول عمر مفید بالا و با هزینه ای مناسب را دارید، خرید محصولات ZWZ می تواند یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب های شما باشد. همچنین شما عزیزان می توانید محصولات ZWZ اصل را از هایتک صنعت خریداری کنید. هایتک صنعت با ضمانت از اصل بودن کالا و با قیمتی مناسب می تواند خریدی خوب را برای شما رقم بزند. برای اطلاع از لیست قیمت بلبرینگ ZWZ با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات zwz
محصولات zwz

انواع بلبرینگ های برند ZWZ

بلبرینگ ZWZ و یا حتی رولبرینگ های تولید شده در این شرکت از انواع مختلفی برخوردار هستند که هرکدام دارای کیفیت هایی مناسب با قیمتی مناسب می باشند. یکی از نکات خوب در مورد این بلبرینگ ها این است که شما می توانید با اطمینان خاطر از این قطعات در عملکردهایی با شرایط کاری دشوار استفاده کنید و دلیل آن نیز کیفیت خوب این بلبرینگ ها می باشد. انواع محصولات برند ZWZ با کیفیت خوب و طول عمر مفید بهینه ای که دارند و مناسب بودن قیمت بلبرینگ ZWZ می توانند گزینه مناسبی برای استفاده در دماهای بالا یا سرعت های بالا باشند. انواع بلبرینگ ZWZ به شرح زیر است:

۱: بلبرینگ شیار عمیق

۲: بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه

۳: بلبرینگ تماس زاویه ای

۴: بلبرینگ تماس زاویه ای ۲ ردیفه

۵: بلبرینگ تماس زاویه ای ۴ ردیفه

۶: بلبرینگ خود تنظیم

۷: بلبرینگ های کف گرد

۸: بلبرینگ تماس زاویه ای کف گرد