نمایندگی zwz

نمایندگی بلبرینگ ZWZ چین

گروه ZWZ همواره پیشرو صنعت بیرینگ چین بوده است. ZWZ در ابتدا بیرینگ هایی برای کامیون های سنگین، واگن، لوکوموتیو، چرخ خودرو و توربین بادی تولید می کرده است و به تدریج به یک شرکت مدرن تبدیل شده است که عمدتا تجهیزات کاربردی و اصلی فنی را تولید می کند و به بزرگترین پایگاه تولید و فروش بلبرینگ و رولبرینگ در چین تبدیل شده است. ZWZ سهم بسزایی در توسعه صنعت بیرینگ چین داشته و به “زادگاه بلبرینگ های چینی” شناخته می شود.

گروه ZWZ در سال 1938 راه اندازی شد. شرکت ZWZ بر تولید بلبرینگ تمرکز دارد که به رشد و توسعه خود ادامه داده و به شرکت پیشرو در صنعت بلبرینگ چین و به یکی از رتبه های برتر در صنعت بلبرینگ در جهان تبدیل شده است. گروه ZWZ دارای 9 پایگاه اصلی تولیدی در داخل و خارج از کشور چین، 10 بخش و 30 شرکت تابعه هلدینگ است. بلبرینگ ZWZ دارای دو برند ZWZ و KRW است. زد دبلیو زد استاندارد بین المللی را برای تولید بیش از 20000 نام گذاری در درجه های دقیق مختلف، از ID 20 میلی متر تا OD 16 متر اتخاذ می کند و بلبرینگ ها عمدتاً در تجهیزات صنعتی، راه آهن، خودرو، انرژی بادی و صنایع ویژه استفاده می شود.

شبکه توزیع بازار بین المللی ZWZ بیش از 40 کشور و منطقه در سراسر جهان را تحت پوشش قرار داده است و خدمات ارزش افزوده ای را به بیش از 20000 مشتری در سراسر جهان با یک شبکه بازاریابی سه بعدی ارائه می دهد.
شرکت صنعتی هایتک صنعت نمایندگی zwz و عرضه کننده محصولات برند چینی ZWZ بوده و این برند را در طیف گسترده و تنوع تولیدات کاملا قانونی و از مبادی رسمی وارد نموده و به صنایع داخلی ارائه می نماید.

از شما دعوت می نمائیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران هایتک صنعت تماس حاصل فرمائید. شماره تماس های دفتر مرکزی در انتهای صفحه هستند؛ کافیست روی هر شماره کلیک کنید تا تماس برقرار شود.

نمایندگی zwz