رولبرینگ خود تنظیم zwz

بلبرینگ خود تنظیم دارای دو ردیف توپ و گلوله می باشند که به صورت ردیف و پشت یکدیگر قرار گرفته اند و در فضای بیرونی توسط یک حلقه در بر گرفته شده اند و همین باعث می شود تا به صورت خودکار انحراف و نا همراستایی شافت را تنظیم کنند. بلبرینگ های خود تنظیم نسبت به محور استوانه و ستون ها حساس هستند. قیمت رولبرینگ خود تنظیم zwz

اگر بخواهیم مزایای این مدل را بیان کنیم میتوان گفت که : سایش کمتری دارند و در دماهای پایین تر و هوای سرد به سرعت و بدون تعلل کار می کنند بلبرینگ ها از جنس فولاد سخت ساخته شده اند.

بلبرینگ های خود تنظیم بعد از بلبرینگ شیار عمیق از پرکاربرد ترین بلبرینگ صنعتی می باشند که از آنها در رده های مختلفی استفاده می شود. از مزایای این نوع بلبرینگ ها این است که به خوبی می توانند بار های شعاعی،محوری و ترکیبی را تحمل کنند.

رولبرینگ خود تنظیم zwz
رولبرینگ خود تنظیم zwz

قیمت بلبرینگ برند ZWZ

یکی از نمونه های بلبرینگ خودتنظیم، رولبرینگ خود تنظیم ZWZ می باشد.این محصول ساخت کشور چین بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. شما میتوانید برای خرید بلبرینگ خودتنظیم ZWZ به فروشگاه هایتک صنعت مراجعه نمایید.

خرید بلبرینگ 1217 C3 K خود تنظیم

بلبرینگ 1217 در دسته بلبرینگ های خود تنظیم قرار دارد ، بلبرینگ خود تنظیم شامل دو ردیف از ساچمه های کروی شکل با یک حلقه و قفسه مشترک است ، شیار ساچمه در بلبرینگ خود تنظیم منحنی است که این باعث ایجاد خاصیتی خود تنظیم گونه به بلبرینگ میدهد ، در مواقعی که شافت دارای انحراف و نا همراستایی باشد بلبرینگ خود تنظیم مورد استفاده قرار میگیرد. خرید رولبرینگ خود تنظیم zwz